Prekės
Įrengimas
Įrengimas
Meniu

Aromatinė sauna

Aromatinė pirtis

Aromatinė pirtis

Kiekvienas mūsų kuriamas pirties projektas yra individualus ir unikalus – skirtas Jums ir Jūsų poilsiui. Mato saunos kuriami gaminiai išsiskiria estetika, funkcionalumu ir suteikia prabangos pojūtį.
Aromatinė sauna yra ypatinga tuo, kad šioje pirtyje prietaisų ar natūralaus garinimo proceso dėka paskleidžiamas kūnui ir sielai malonus aromatas. Sakoma, kad malonus aromatas suteikia palaimą visam kūnui, atpalaiduoja. Įkvėpdamas malonų kvapą žmogus net užsimerkia, kad pinai jį pajustų.
Klimatas šioje pirtyje rekomenduojamas lengvas, temperatūra iki 65°C ir drėgnumas iki 50 %. Aromatą galima pasirinkti pagal savo poreikius. Aromatizatorius galima įrengti visose saunose bei pirtyse, tik kvapais nereikėtų piktnaudžiauti. Aitrūs kvapai apgaulingi ir naudojant per didelį jų kiekį galimas galvos skausmas, akių perštėjimas. 

Kvapai į pirtį gali būti paduodami automatiškai bei natūraliu būdu, Aromatine saunapvz. virš krosnelės pakabinti lėkštę su vandeniu ir primesti citrinos žievelių ar rožių žiedlapių. Svarbi aromatinės pirties dalis yra patogūs gultai. Žemesnės temperatūros, vidutinės drėgmės malonių kvapų prisotintoje pirtyje žmogus lengviau atsipalaiduoja, nori ramiai pagulėti. Gulint būtina aukščiau pakelti galvą.

Aromatinė pirtis ramina, gerina nuotaika, atstato dvasinę pusiausvyrą.

 Su mūsų įgyvendintais sprendimais galite susipažinti čia.

Jei turite klausimų – susisiekite.

 

 

Pirčių pasiskirstymas pagal aplinkos temperatūrą ir santykinį drėgnumą.

Pirčių pasiskirstymas pagal aplinkos temperatūrą ir santykinį drėgnumą.