Prekės
Įrengimas
Įrengimas
Meniu

Tepidariumas

Tepidariumas

Tepidariumas

Kiekvienas mūsų kuriamas pirties projektas yra individualus ir unikalus – skirtas Jums ir Jūsų poilsiui. Mato saunos kuriami gaminiai išsiskiria estetika, funkcionalumu ir suteikia prabangos pojūtį.

Tepidariumas stimuliuoja ir tuo pačiu saugo sveikatą, todėl būti jame galima taip ilgai, kiek norima. Žmogaus kūno temperatūrai artima patalpos temperatūra sukelia sveiką karštį, kuris neapsunkindamas kūno kraujotakos stiprina žmogaus imuninę sistemą (atsparumą ligoms).
Tepidariumas naudojamas profilaktikai bei gydymui ir yra ideali vieta atsipalaidavimui ir atsinaujinimui ir senam, ir jaunam. Patalpa yra prišildoma iki žmogaus kūno temperatūros. Vienviečiai gultai taip pat šildomi (išlaikoma apie 38°C temperatūra).
Tepidariume per 20 minučių kūno temperatūra pakyla iki 37°C, taip yra pilnai sureguliuojami kūnopaviršiaus temperatūrų skirtumai, todėl odai nebereikia atlikti šilumos reguliavimo funkcijos. Prie 36-37°C šilumos atsipalaiduoja lygieji kraujagyslių raumenys. Teigiamos įtakos sveikatai turi ir vandenyje ištirpdytų aromatinių esencijų garai, kuriuos kombinuojant su terminio spinduliavimo sukurtu klimatu galima sėkmingai gydyti bronchitą, astmą, reumatą, artritą, migreną, padidintą jautrumą oro permainoms, taip pat peršalimo ligas, bei odos susirgimus.
Tepidariume galima patirti teigiamą saunos poveikį, išvengiant apsunkinto kvėpavimo ir kūno patiriamo streso. Buvimo laikas tepidariume neribojamas.