Prekės
Įrengimas
Įrengimas
Meniu

Apie mus

Mato sauna – tai UAB „Saunita“ valdomas prekės ženklas, išreiškiantis mūsų aistrą pirtims. Kuriame, puoselėjame ir Lietuvos rinkai pristatome autentišką pirties kultūrą – grožio, ramybės ir sveiko gyvenimo būdo oazę Jūsų namuose.

Augančiam gyvenimo tempui, kasdieniams iššūkiams ir stresui įveikti, siūlome individualius sprendimus, kurie padės kokybiškai pailsėti išskirtinėje aplinkoje, atgauti jėgas ir pasisemti šviežių idėjų – kartu su šeima ir artimiausiais bičiuliais.

Tik jums skirtus sprendimus kuriame įsiklausydami į jūsų poreikius, tarpusavyje derindami svarbiausius pojūčius: jutimą, regą, klausą, uoslę ir naudodami kokybiškas medžiagas bei patikimą įrangą.

Lietuvoje dirbame nuo 1996 m. Ilgametė patirtis, puoselėjant pirčių kultūrą ir atkaklus darbas su meile kuriant išskirtinius pirčių projektus, pelnė mums patikimo partnerio ir rinkos lyderio reputaciją. Mūsų darbai puošia ne tik asmenines klientų namų erdves. Sėkmingai įgyvendinome ne vieną stambų projektą: įrengtos vandens terapijos ir poilsio vietos, pasiūlyti šiuolaikiški ir kokybiški sprendimai viešbučiams, SPA centrams, pramogų parkams, sanatorijoms, sporto klubams Lietuvoje, Latvijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Vokietijoje ir Ukrainoje.

Mūsų tikslas – geriausias sprendimas Jums

Mato saunos veikla
  • Konsultuojame ir projektuojame, kuriant jaukią pirties, vandens terapijos ar poilsio aplinką;
  • Siūlome šiuolaikiškus ir kokybiškus sprendimus viešbučiams, SPA centrams, pramogų parkams, sanatorijoms ir sporto klubams;
  • Gaminame ir įrengiame įvairias, jūsų poreikius atitinkančias, pirtis, vandens terapijos ar poilsio vietas. Prižiūrime ir koordinuojame darbus statybų vietose;
  • Prekiaujame pirčių kaitinimo įranga, apdailos medžiagomis ir aksesuarais. Suteikiame įrangai techninę priežiūrą, garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
Mūsų vertybės
Paprastumas

Siekiame jūsų gyvenimą pripildyti maloniais įspūdžiais. Atsižvelgdami į Jūsų svajones, mintis ir lūkesčius, siūlome praktiškus, gražius, kasdieninį gyvenimą praskaidrinančius sprendimus. Pirtis – tikroji gyvenimo prabanga!

Patikimumas

Ilgametė patirtis, sėkmingi projektai ir laimingi klientai – mūsų kokybės garantas. Mūsų teikiamos paslaugos, naudojamos medžiagos ir siūlomi produktai yra kokybiški, saugūs ir patikimi.  Žinome, kas yra aukščiausia pirčių įrengimo kokybė. Jūs galite mumis pasitikėti!

Profesionalumas

Rūpinamės tuo, kas svarbu jums. Profesionaliai ir kokybiškai įgyvendiname projektus, siekdami išpildyti Jūsų norus bei idėjas. Visada patariame, konsultuojame, dalinamės patirtimi ir esame šalia tada, kada jums reikia. Turite klausimų apie pirtis - klauskite!

Saunitos istorija
1996

Įmonė įkurta 1996 m. Siekimas dirbti pirčių projektavimo ir įrengimo srityje padiktavo pavadinimo – Saunita (nuo žodžio sauna) atsiradimą.

2000

2000 metais Klaipėdoje įkurta dukterinė UAB „Saunitos“ įmonė – UAB „Profiksas“.

2001

2001 metais sukurtas ir įvestas į rinką prekės ženklas – Mato sauna. Suomių kalboje žodis, mato, reiškia karštas.

2007

2007 metais įkurtas Saunitos filialas Vilniuje.

2009

2009 metais įkurtas Saunitos filialas Klaipėdoje.


Mūsų partneriai