Produktai
Įrengimas
Produktai
Įrengimas
Meniu
Kontaktai

KAUNAS - Pirčių salonas
Šv. Gertrūdos g. 7, 44290 Kaunas
Telefonas (8~37) 20 73 70
Faksas (8~37) 20 73 08
info@saunita.lt

UAB "SAUNITA" REKVIZITAI
Adresas - Šv. Gertrūdos g. 7, 44290 Kaunas
Įmonės kodas - 134981550, PVM kodas - LT349815515
AB ,,Citadele" bankas, b/k 72900, a/s LT85 7290 0000 1646 7250
AB SEB bankas, b/k 70440, a/s LT65 7044 0600 0317 8006
AB Swedbank, b/k 73000, a/s LT89 7300 0100 0250 7456

Darbo laikas:
I - V 8:00 - 18:00
VI - VII nedirbame

Direktorius
Dainius Burokas
+370 699 27292
dainius@saunita.lt
Projektų vadovė-sąmatininkė
Inesa Pikžirnytė
+370 699 10362
(8~37) 20 73 70
inesa@saunita.lt
Eksporto vadybininkas/ serviso vadovas
Valdas Ruzgys
+370 613 08691
valdas@saunita.lt
Kaunas Saunitos durys - durų ir pirčių salonas

Jonavos g. 254, 44132 Kaunas
Tel./ faks. (8~37) 311 590

Darbo laikas:
I - V 8:00 - 18:00
VI - VII nedirbame

Vadybininkas
Dalius Gulbinas
+370 699 87077
kaunas@saunita.lt
Vadybininkas
Andrejus Savčenko
+370 685 44188
durys@saunita.lt
Vilnius - Pirčių ir durų salonas

Žalgirio g. 88 – 104, 00930 Vilnius
Tel./ faks. +370 640 74406

Darbo laikas:
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nedirbame

Projektų vadovas
Vytautas Engelmanas
+370 699 34030
vilnius@saunita.lt
Klaipėda - Pirčių salonas

Tel. (8~655) 47037

Darbo laikas:
I - V 8:00 - 17:00
VI - VII nedirbame

Prekybos partneris: UAB „Profiksas“
Dubysos g. 23, Klaipėda LT-91181
www.profiksas.lt
Komercijos direktorius
Eligijus Vaivada
+370 655 47037
eligijus@saunita.lt