Prekės
Įrengimas
Įrengimas
Meniu

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Kiekvienas mūsų kuriamas pirties projektas yra individualus ir unikalus – skirtas Jums ir Jūsų poilsiui. Mato saunos kuriami gaminiai išsiskiria estetika, funkcionalumu ir suteikia prabangos pojūtį.

Infraraudonųjų spindulių pirtyje spinduliuojama šiluma tiesiogiai sušildo objektus ir neįkaitina oro. Ši šiluma dar vadinama infraraudonąja energija (IR). Infraraudonieji spinduliai neturi nieko bendra su ultravioletiniu ar mikrobangų spinduliuote. Daugiausia saulės išspinduliuojamos energijos yra infraraudonųjų spindulių spektre. Pasak Dr. Tsu-Tsair Oliver Chi, tokius spindulius pasirenkamai sugeria kūno audiniai. Šis procesas yra susijęs su daugybe gydomųjų reakcijų. Infraraudonieji spinduliai minėtoje sveikatinimo sistemoje yra lyg saulės šiluma ar natūrali mūsų kūno šiluma.

Infraraudonųjų spindulių pirtyje naudojamos infraraudonosios elektromagnetinės bangos tiesiogiai šildo žmogų. Vykstant konvekcijai, žmogaus kūnas įšyla iki 4 centimetrų (palyginimui- įprastoje saunoje kūnas įšyla iki 3-5 mm, nes organizmas blokuoja aplinkos karštį). Būtent toks giluminis infraraudonosios šilumos skverbimasis perteikia organizmui šilumos energiją ir gerina jo būklę: įšildo audinius, raumenis, sąnarius ir spartina kraujo bei kitų kūno skysčių apykaitą. Infraraudonosios energijos sistemos mažiau nei 20 % sušildo orą, o virš 80 % tiesiogiai nukreipia šildyti mūsų kūną.

Infraraudonųjų spindulių pirtis, esant 40-60 °C temperatūrai, sukelia 2-3 kartus didesnį prakaitavimą nei įprasta sauna 90-100 °C temperatūroje. Todėl joje itin saugu vaikams ir žmonėms, kurių sutrikusi širdies ir kraujagyslių veikla. Infrasaunose galima būti ilgiau, labiau atsipalaiduoti.

Infraraudonųjų spindulių pirtis:Infraraudonųjų spindulių pirtis

• vidaus apdailos medžiaga: mediena,
• pirties temperatūra: 40-60 °C,
• patalpos klimatas: sausas (drėgnumas 3-15 %).

Gydomasis infraraudonųjų spindulių pirties poveikis:
• idealiai tinka organizmo atnaujinimui ir imuninės sistemos atstatymui,
• veikia profilaktiškai ir gydančiai.

Rekomenduojama buvimo infraraudonųjų spindulių pirtyje trukmė:
nuo 10 iki 20 min, 2-3 kartus per savaitę; patariame šioje saunoje pasišildyti raumenis prieš sporto treniruotes.

Su mūsų įgyvendintais sprendimais galite susipažinti čia.

Jei turite klausimų – susisiekite.