Prekės
Įrengimas
Įrengimas
Meniu

Druskos kambarys

Druskos kambarys

Druskos kambarys

Kiekvienas mūsų kuriamas druskos kambario projektas yra individualus ir unikalus – skirtas Jums ir Jūsų poilsiui. Mato saunos kuriami gaminiai išsiskiria estetika, funkcionalumu ir suteikia prabangos pojūtį.

Druskų kambaryje žmogaus organizmas veikiamas druskos prisotintu oru. Jau prieš keletą tūkstančių metų buvo pastebėta, kad druskos kasyklų oras teigiamai veikia žmogų ir netgi jį gydo.

Gydomąjį poveikį turi ne tik druska padengtos kambario sienos, bet ir į orą pro specialias angas purškiamas dispersiškas sausas druskos (natrio chlorido) aerozolis. Smulkios druskos dalelytės plonu sluoksniu padengia odą bei patenka į kvėpavimo takus, taip juos dezinfekuodamos ir gydydamos.

Mes galime pasijusti tarsi kvėpuodami gaivų jūros orą.

Gydomasis druskų kambario poveikis:
– tinka sergantiems lėtinėmis, alerginėmis kvėpavimo takų ligomis bei norintiems greičiau pasveikti. Smulkios druskos dalelytės patenka net į smulkiausius bronchus, veikdamos juos priešuždegimiškai — greičiau pasišalina ligą sukėlęs sekretas ir alergenai, palengvėja atsikosėjimas ir kvėpavimas, valosi plaučiai.

– padeda atstatyti ir palaikyti odos grožį bei sveikatą. Mažina alerginius bėrimus, odos pleiskanojimą, gydo spuogus, padeda odai atsinaujinti ir saugo ją nuo senėjimo, raukšlių susidarymo bei padeda gydyti tokias odos ligas, kaip: žvynelinė, atopinis dermatitas, riebioji seborėja ir pan.
– gydo nervų sistemos sutrikimus. Druskų kambarys organizmą veikia raminančiai ir padeda atsikratyti miego problemų, apetito stokos bei nervingumo. 

Apsilankyti druskų kambaryje naudinga ne tik suaugusiems, bet ir vaikams — tai saugi gydymo ir profilaktikos priemonė nuo peršalimo, kvėpavimo takų ar odos susirgimų.

Jei turite klausimų – susisiekite.